خانه » قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

آخرین ویرایش: 19 فروردین 1396

شرایط و قوانین:

استفاده شما از وب سایت متلب ایران به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت متلب ایران”، “وب سایت متلب ایران” به آدرس اینترنتی matlabiran.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “سایت متلب ایران” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “سایت متلب ایران” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

 • خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا هر گونه استفاده دیگر در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری تنها با مجوز کتبی “وب سایت متلب ایران” مجاز می باشد.
 • کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش محصولی مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 • شما به سایت متلب ایران اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت متلب ایران” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت متلب ایران” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن این وب سایت شود، استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستید.
 • “سایت متلب ایران” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل سایت متلب ایران نباشند و سایت متلب ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت ها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. “سایت متلب ایران” این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت متلب ایران” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از سایت متلب ایران اداره شده، لذا “سایت متلب ایران” نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت متلب ایران” باشد، خود بر عهده خواهید داشت.
 • “سایت متلب ایران” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت متلب ایران” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
 • “سایت متلب ایران” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت متلب ایران” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “سایت متلب ایران” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.
 • این توافق نامه تحت قوانین کشور جمهور اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت متلب ایران” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
 • “سایت متلب ایران” امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان، قسمت های نظردهی برای هر پست و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 • “سایت متلب ایران” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود “سایت متلب ایران” این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = متلب ایران  به آدرس اینترنتی matlabiran.ir:

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

 • فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
 • فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل محصول را در اختیار خریدار قرار دهد.
 • فروشنده موظف است محصول سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.
 • فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
 • خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد.
 • خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر محصولی اطلاعات لازم در مورد محصول را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
 • محصولی خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.
 • خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

سایت متلب ایران به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

سایت متلب ایران متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت متلب ایران”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

“سایت متلب ایران” اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید محصولها، بر مبنای آن بتوان در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند خرید با خریدار تماس حاصل کرد. همچنین “سایت متلب ایران” مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط “سایت متلب ایران” ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط “سایت متلب ایران” برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

“سایت متلب ایران” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. “سایت متلب ایران” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

“سایت متلب ایران” فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد.

“سایت متلب ایران” صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی matlabiran.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email  یا پیامک از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

برای تماس با “سایت متلب ایران”، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.

چگونه می توانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

“سایت متلب ایران” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به بهبود عملکرد سایت در هر زمینه استقبال می کند.

سایت متلب ایران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.