info@matlabiran.ir

خانه » کتاب آموزشی » راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a

راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a

راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a

راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a

راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a

جعبه ابزار آمار و یادگیری ماشینی در نرم افزار MATLAB توابع و برنامه هایی را برای توصیف، تحلیل و مدل کردن دیتا فراهم آورده است. کاربران می توانند از نمودار های و ابزار های توصیف آماری آن به منظور شفاف سازی تحلیل های داده ها استفاده کنند. هم چنین می توان به انواع داده های مختلف توزیع های احتمالی برازش نمود. این جعبه ابزار هم چنین قابلیت تولید اعداد تصادفی برای شبیه سازی های Monte Carlo را دارد. الگوریتم های رگرسیون و طبقه بندی موجود در این جعبه ابزار به شما اجازه کشف الگو های دیتا و هم چنین ساختن مدل های پیش بینی کننده را می دهد.

برای تحلیل داده های چند بعدی، تولباکس آمار و یادگیری ماشینی روش های انتخاب ویژگی (feauture selection)، رگرسیون گام به گام، تحلیل اجزای اساسی (principal component analysis (PCA)) رگولاسیون و سایر روش های کاهش بعد را فراهم می آورد که به کاربران اجازه کشف متغیر ها و ویژگی هایی که اثر بیشتری بر مدل آن ها را می گذارد، می دهد.

این تولباکس الگوریتم های یادگیری ماشینی نظارت شده و نظارت نشده را شامل ماشین های بردار پشتیبان (SVM)، درخت های تصمیم گیری Boosted و Bagged، نزدیک ترین همسایه ی kام، k-means، k mediods، خوشه بندی سلسله مراتبی، مدل های ترکیبی گوسی و مدل های مارکوف مخفی می شود، فراهم آورده است. بسیاری از الگوریتم های آماری و یادگیری ماشینی می تواند برای محاسباتی که مجموعه داده های بسیار بزرگی دارند در این تولباکس گرد آوری شده است.

 

جزئیات بیشتر در مورد این محصول در ادامه آمده است:

  • نام مقاله: راهنمای تولباکس آمار و یادگیری ماشین در متلب (انگلیسی) 2017a
  • فرمت فایل: pdf – انگلیسی
  • قیمت: 8000 تومان

دریافت محصول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.