info@matlabiran.ir

خانه » آموزش Revit » آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 006) – رایگان

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 006) – رایگان

بخش 006: استفاده از فایل های کاری

در این جلسه از مجموعه ی آموزش نرم افزار رویت، چگونگی استفاده از فایل های کاری (Working Files) این نرم افزار و نحوه ی باز کردن آن ها در ورژن های مختلف نرم افزار رویت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 [box type=”note” ]

[button color=”green” size=”big” link=”http://matlabiran.ir/wp-content/uploads/file/revitworkingfiles.rar” target=”blank” ]دانلـــــــود فایل های کاری[/button][/box]

برای دسترسی به سایر فیلم های آموزشی نرم افزار رویت می توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای مشاهده متن کامل این فیلم آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 006) – رایگان

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 006) – رایگان

مجموعه ی آموزشی نرم افزار رویت مپ (Revit MEP) که در پیش روی شما قرار دارد توسط کارشناسان سایت متلب ایران ترجمه و دوبله شده است. در این دوره آموزشی نرم افزار رویت (Revit) و به خصوص رویت مپ (Revit MEP) به صورت گام به گام آموزش داده شده است. مدرس اصلی این دوره های آموزشی آقای تیم داندر (Tim Dundr) هستند که سابقه ی طولانی و حدود 20 ساله در صنعت و طراحی و مدل سازی ساختمان دارند.

هر بخش شامل یک درس می باشد و قطعا با مشاهده و دقت در فیلم های آموزشی ارائه شده، افراد می توانند به توانایی مناسبی در استفاده از نرم افزار رویت دست یابند.

 

در این درس راجع به فایل های کاری ای که برای هر درس از این دوره ی آموزشی ارائه شده صحبت می کنیم. در هر درس از این دوره یک فایل کاری وجود داره که شما میتونید با اون کار کنید. خب در کامپیوتر خودتون در محلی که فایل های کاری رو ذخیره کردید، فایل های مروبط به هر درس قرار داره. درون هر کدوم از فصل های ارائه شده فایل های مربوطه قرار داره. این فایل های قبلا با فرمت ورژن 2014 ذخیره شده اند. بنابراین اگر شما از ورژن 2014 به بالا استفاده می کنید، میتونید از این فایل ها استفاده کنید. اگر از ورژن بالا تر برای باز کردن این فایل ها استفاده کنید، رویت این فایل ها رو به فرمت بالاتر تبدیل می کنه.

خب حالا چطوری فایل هایی که رو سیستم خودمون داریم رو باز کنیم. بیایید برگردیم به رویت. درون برنامه رویت شما میتونید در محدوده ی پنجره project روی کلمه open کلیک کنید، یا از آیکن open در نوار ابزار دسترسی سریع استفاده کنید یا از R بزرگ استفاده کنید و گزینه open رو انتخاب کنید. بعد از اون میتونید در مسیری که فایل خودتون رو قرار دادید برید و روی فایل مورد نظر کلیک کنید و گزینه open رو بزنید. از اونجایی که من از ورژن بالاتری دارم استفاده میکنم، مدت زمانی طول میکشه که رویت فایل ها رو به ورژن بالاتر تبدیل کنه و بعد از اون اون فایل باز میشه. بعد از اون که فایل رو باز کردید میتونید اون رو با نام مشابهی ذخیره کنید یا اگر میخاید که فایل قبلی هم از بین نره با یک نام جدید میتونید که ذخیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.