info@matlabiran.ir

خانه » آموزش Revit » آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 002) – رایگان

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 002) – رایگان

بخش 002: نکاتی درباره ی مدرس این دوره

این جلسه از مجموعه ی آموزش نرم افزار رویت به معرفی مدرس اصلی این مجموعه و سوابق ایشان در صنعت و آموزش انواع محصولات شرکت Autodesk می پردازد.

برای دسترسی به سایر فیلم های آموزشی نرم افزار رویت می توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای مشاهده متن کامل این فیلم آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 002) – رایگان

آموزش نرم افزار Revit MEP (بخش 002) – رایگان

مجموعه ی آموزشی نرم افزار رویت مپ (Revit MEP) که در پیش روی شما قرار دارد توسط کارشناسان سایت متلب ایران ترجمه و دوبله شده است. در این دوره آموزشی نرم افزار رویت (Revit) و به خصوص رویت مپ (Revit MEP) به صورت گام به گام آموزش داده شده است. مدرس اصلی این دوره های آموزشی آقای تیم داندر (Tim Dundr) هستند که سابقه ی طولانی و حدود 20 ساله در صنعت و طراحی و مدل سازی ساختمان دارند.

هر بخش شامل یک درس می باشد و قطعا با مشاهده و دقت در فیلم های آموزشی ارائه شده، افراد می توانند به توانایی مناسبی در استفاده از نرم افزار رویت دست یابند.

مجموعه ی آموزشی نرم افزار رویت مپ که در پیش روی شما قرار داره توسط کارشناسان سایت متلب ایران ترجمه و دوبله شده. مدرس اصلی این دوره های آموزشی آقای تیم داندر هستش که سابقه ی طولانی 20 ساله در صنعت و طراحی و مدل سازی ساختمان داره. ایشون در زمینه آموزش و همکاری با معماران، مهندسان، طراحان، شرکت های پیمانکار ساختمانی و افراد مستقل بسیاری فعالیت داشتند و علاوه بر رویت به اتوکد دو بعدی و سه بعدی تسلط کامل دارند. ایشون از اتوکد دو بعدی گرفته الی رویت سه بعدی و Revit architecture و  Revit structure و Revit MEP رو تدریس و استفاده کرده اند. ایشون هم چنین با شرکت هایی که محصولات اتوکد رو می فروشند نیز همکاری داشته و اونجا هم افراد بسیاری رو با اتوکد و رویت دو بعدی و سه بعدی آموزش دادند. هم چنین در دانشگاه ها و کالج ها مختلف به نیرو کار آینده رویت رو آموزش دادند.

خب در این دوره ما از رویت مپ ورژن 2015 استفاده می کنیم که با تمامی ورژن ها ما قبل خودش نیز مطابقت داره و شما با دیدن این فیلم های آموزشی به ورژن های قبلی نیز مسلط خواهید شد. امید وارم که این مجموعه برای شما قابل استفاده و مفید باشه.

2 پاسخ__ تا حالا.

  1. سلام میشه یه استاد خوب برای آموزش خصوصی به من معرفی کنید.

  2. رضوان گفت:

    سلام استاد خوب جهت تدریس revit mep احتیاج دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.